Velikonoční zajíček

30.03.2016 22:49

Ve středu 23. března přihopsal do školy zajíček. Byl to zajíček, který nám již tradičně připomíná krásné jarní svátky – Velikonoce, tedy Velikonoční zajíček. Ve svém košíčku měl připravené dárečky pro děti z mateřské školky, první, druhé a třetí třídy. Přinesl také hry a soutěže, při kterých si děti zasportovaly a pobavily se. Nejvíce se děti vždy těší na hledání vajíček. I letos našly všechna vajíčka a zajíček je moc pochválil. Krásné dopoledne pro děti připravilo SRPŠ, pomáhali žáci deváté třídy. Na pomoc přišlo i sluníčko, které se rozhodlo, že nás trochu polechtá jarními paprsky.

Mgr. J. Grufíková