UŽ  JSME DRUHÁCI

asistentka Monika Turková

třídní učitelka Mgr. Jana Grufíková

Vysvědčení

A je to tady. Poslední den ve škole, poslední den ve 2. třídě, poslední den všichni společně. Vysvědčení máme moc pěkná,

co se nepovedlo, určitě vylepšíme. Od září budeme už třeťáci, čekají na nás noví spolužáci, nová paní učitelka i paní asistentka.

LOUČÍME SE. AHOJ!

Návštěva vojenské posádky ve Strakonicích

Nezapomenutelný zážitek! Viděli jsme a hlavně jsme si zkusili spoustu zajímavých činností, což se jen tak někomu nepodaří.

Moc děkujeme panu Žákovi, který pro nás připravil parádní den!

ŠKOLNÍ  VÝLET

Letos jsme se vypravili vlakem na zámek do Březnice. Počasí nám vyšlo, vrátili jsme se domů s pěknými zážitky.

Velikonoční zajíček

I letos přihopsal mezi nás. To znamená, že se blíží Velikonoce, svátky jara.

Odnášíme si hezké zážitky a sladké dárečky.

Sněhulák pro Afriku

Jako každý rok jsme se zapojili do projektu, který pomůže dětem v Africe.

Většina z nás přispěla malou finanční částkou a všichni jsme vyrobili sněhuláka. Bohužel ne ze sněhu.

Náš sněhulák vyhrál bodování a postoupil za naši školu do hry. Máme velkou radost!

Za peníze ze všech škol dostanou africké děti kola, na kterých budou jezdit do školy.

Máme rádi zvířata

Psy určitě nejvíce. Ale umíme se k nim dobře chovat? A víme o nich všechno?

Moc zajímavé a důležité věci jsme se dozvěděli na setkání s pejsky a jejich páníčky.

Plavecký výcvik

Plaveme dobře, plaveme rádi. Škoda, že letošní plavání končí.

Vystoupení na plese se nám moc povedlo!

Máme rozdaná pololetní vysvědčení, všechna jsou moc pěkná. Na bleším trhu jsme prodejem něco vydělali a také nákupem něco utratili.

A všichni jsme spokojeni.

Ještě nás čeká dětský společenský ples. Máme tam své vystoupení "Když jde malý bobr spát."

HEZKÉ VÁNOCE A SPOKOJENÝ NOVÝ ROK VŠEM!

Vánoce jsou za dveřmi

A je to tady, Vánoce. Zatím ve škole a za dva dny... Hezká pohoda ve třídě, dárečky.

Předvánoční setkání s rodiči

Bylo milé, příjemné, dobré /myslíme vánoční cukroví/, voňavé / pracovali jsme s jablíčky, pomeranči a kořením/. Skoro jsme se všichni nevešli do třídy. Vyráběli jsme, zpívali, vyprávěli, mlsali a pili čaj. Prostě prima!

Vyučování na sněhu, sice byla zima, ale bylo to prima.

Divadelní představení

To bylo příjemné setkání s netradičním divadlem. Hodně jsme se nasmáli a ještě více se těšíme na Ježíška.

Vyučování na sněhu

Napadl sníh. Pracovní činnosti jsme si užili venku. Stavět ze sněhu nám moc nešlo, sníh nelepil. Ale nám to vůbec nevadilo.

Beseda s policií

Pravidla musíme dodržovat. I ta, která se týkají bezpečnosti silničního provozu. Zopakovali jsme si kde, jak přecházet silnici a ještě mnohem víc.

Hnětýnková soutěž

Pekli jsme, zdobili jsme. Výsledek si prohlédněte.

1.místo- Kristýnka Věnečková

2.místo -Marek Novák

3.místo -Maruška Zdeňková

Projekt 72 hodin

I letos jsme se zapojili do projektu, který má za cíl pomáhat. Vyrobili jsme svícínky, které budeme prodávat na třídních schůzkách.Peníze, které vyděláme, přidáme na nákup speciální klávesnice pro našeho spolužáka Daníka.

BĚH  NADĚJE

To je náš běh k lípě. I letos jsme běželi ze všech sil.

A tady jsou vítězové:

1. Marek Novák