Jsme už osmáci!

Eliška Čechová     Anička Maříková   Helča Reindlová   Kačka Rotová    Terezka Repešová    Kačka Šperlová   Máša Fišerová

Vojta Častoral   Filip Uher   Honza Janáček   Zdeněk Pleninger   Petr Havelec   David Vysloužil

ZÁŘÍ

Školní rok začal jakpo vždy přivítáním nových prvňáčků. Potom se 2.stupeň vydal ke studánce do lesa a splečnými silami ji žáci vyčistili. Svou fyzickou kondici mohli všichni ukázat na tradiční vzpomínkové akci Běh k lípě.

ŘÍJEN

V říjnu  žáci 8. a 9.třídy odjeli do sousedních Drahonic, aby zhlédli výstavu o legionářích, proběhla tradiční soutěž O neikrásnější hnětýnku, vyzkoušeli jsme naše draky při Drakiádě.

LISTOPA

1.11.jsme absolvovali přednášku s videoprojekcí Planeta Země, tentokrát na téma Brazílie. 10.11. jsme přivítali Martina na bílém koni, letos na poníkovi a opět jsme rozsvítili ves přinesenými lampiony. Při občanské výchově jsme si vyslechli prezentace několika škol.