1.místa Okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů Strakonice

27.04.2017 15:50

Dne 26.4. proběhlo ve Strakonicích okresní kolo DSMC. I když nám tentokrát počasí vůbec nepřálo, zvládli to všichni soutěžící naprosto dokonale. Opět dobře zajeli jízdu zručnosti, napsali testy pravidel silníčního provozu, prokázali praktickou i teoretickou část týkající se první pomoci a pod bedlivým dozorem pánů policistů jízdu na dopravním hřišti. A kdo to vlastně dokázal? V mladší kategorii družstvo ve složení Ester Vávrová, Adéla Havlíková, Michal Novák a Václav Vokáč, ve starší kategorii Eliška Čechová, Eliška Maříková, Zdeněk Pleninger a Petr Havelec. První místa obsadili i v jednotlivcích a to v mladší kategorii právě Michal Novák a Ester Vávrová, ve starších Petr Havelec.

Moc gratuluji a přeji hodně úspěchů v krajském kole.   Šárka Koštelová