Důležité informace k začátku šk.roku 2017/2018

17.08.2017 09:17

 Školní rok zahájíme 4.9.2017 v 7.35 hodin každý ve své třídě. V 8.00 hodin se přesuneme k Infocentru, kde deváťáci budou pasovat naše nové prvňáčky, proběhne přivítání  a seznámení s novými zaměstnanci, dozvíte se nové informace. Konec vyučování je naplánován na  9.00 hodinu, ve škole je zajištěn dohled nad žáky, kteří neodejdou nebo neodjedou domů, až do 15.30 hodin. Pro rodiče prvňáčků je po skončení pasování ještě připravena krátká informativní schůzka s ředitelkou školy. Pro rodiče ostatních žáků je informativní schůzka s ředitelkou školy připravena na 5.9. od 16.00 hod. Žádám rodiče,aby se této schůzky  zúčastnili. Od nového školního roku otevíráme vlastní vývařovnu. Pro nahlášení stravy na první školní týden budete včas kontaktováni, první platbu za stravu zaplatíte  až v polovině září. Veškeré další podrobnosti se dozvíte na informativní schůzce. Přeji hezký zbytek prázdnin. Zuzana Drančáková