Jarní sportovní turnaje

18.04.2019 10:19
VYBÍJENÁ 11. 4. 2019
Dne 11. 4. se žáci 4. a 5. třídy zúčastnili vybíjené ve smíšené kategorii chlapců a dívek ve Strakonicích. Pořadí družstev skončilo následovně: 8. místo Cehnice, 7. místo Bavorov, 6. místo ZŠ Dukelská, 5. místo Vodňany, 4. místo KAtovice a medailové pozice pro tentokrát obsadila 3. místo ZŠ Poděbradova, 2. místo ZŠ F. L. Čelakovského a 1. místo ZŠ Povážská. Těšíme se na příští ročník!
 
ODZNAK VŠESTRANNOSTI 16. 4. 2019
I letos nechyběli cehničtí žáci na odznaku všestrannosti, respektive atletickém víceboji, kde se soutěžilo v několika disciplínách: trojskok, skok přes švihadlo, hod medicinbalem, kliky a běh na 1000m nebo driblování. Jak mezi jednotlivci, tak v rámci družstev odvedli všichni skvělé výkony a mohou být se sebou spokojeni, i přesto, že jsme nedosáhli na stupně vítězů :) 
 
MINIKOPANÁ 17. 4. 2019
Poslední předvelikonoční středu se žáci 7. až 9. třídy zúčastnili soutěže v minikopané ve Strakonicích. V té se utkalo celkem deset družstev z Čestic, Dukelské, Poděbradské, Volyně, Vodňan, F. L. Čelakovského, Blatné, Gymnázia Strakonice, Volenic a samozřejmě z Cehnic. Po závěrečném zápasu Cehnic a Čestic obsadily Cehnice desáté místo. Děkujeme za reprezentaci!