Organizační info k cestě do Brna na závěrečnou konferenci CO2 ligy

24.05.2016 09:44

Odjezd od školy v 7.00 hod.

Příjezd do Cehnic zpět kolem 22 hodiny, upřesní žáci telefonem. Všechny na trase Vodňany - Strakonice vysadíme.

S sebou jídlo a pití na celý den, drobné kapesné, kartičku pojištěnce, kinedryl pro ty, co se jim dělá špatně v autobuse.

 

 

Konference začíná v Brně v 11 hodin. Zde 5 nejlepších týmů představení svoji činnosti hostům konference, posluchačům z ostatních týmů a odborné porotě, následně proběhne slavnostní udílení cen a obědový raut, po něm unikátní vystoupení ”CO2-mága a showmana”, pana Michaela Londesborougha, který popularizuje téma CO2 a energie. Je autorem několika vzdělávacích programů, natočil i televizní sérii pořadů, ve kterých formou mnoha zajímavých chemických experimentů a atraktivního zábavného výkladu přibližuje posluchačům taje anorganické chemie a CO2. Jeho vystoupení jsou nabitá vtipem, energii, třesky a výbuchy a jsou velmi kvalitně hodnocena i řadou odborníků. Konec konference je v  15 hodin. Dále s dětma navštívíme zábavní vědecký park science centrum VIDA!

 

Š.Koštelová