Screeningové vyšetření očí - MŠ 1, 2 a ZŠ 1. a 2. třída

12.10.2018 21:18

Vážení rodiče,

preventivní screeningové vyšetření zraku vašich dětí, bude probíhat 7. 11. 2018 od 8:30 hod. v ložnici MŠ 1. Toto vyšetření je možné absolvovat s dětmi od půl roku věku dítěte a provádí se na vzdálenost 1 metr. Vzhledem k vývoji a růstu dětí je vhodné toto vyšetření opakovat každý rok do 7 let věku dítěte. Cena vyšetření je 150,- Kč. Ze zkušeností ze školky se nám již podařilo odhalit tímto vyšetřením pár skrytých vad.

Zájemci se stále mohou ještě zapisovat v šatně na nástěnce.

Rodiče po podepsání souhlasu o vyšetření se vyšetření účastnit nemusí. Pokud však chcete vyšetřit i mladšího sourozence, který k nám do školky nechodí, je nutné, aby jste u vyšetření byli přítomni. Vyšetření zabere jen pár sekund.

Výsledky vyšetření obdržíte nejdéle do 2 týdnů. Každé dítě budeme mít své výsledky vyšetření v zalepené obálce, která rodičům bude předána osobně nebo budou výsledky zaslány na uvedený e-mail rodičů.

Pro více informací můžete kontaktovat Petru Bláhovou.