seznam členů

za obec: Helena Sosnová, Karel Maroušek
za učitele: Mgr.Jana Grufíková, Mgr.Jindřich Hais
za rodiče: Ing.Pavla Havelcová (předsedkyně), Diana Uhrová

19.1. 2015   změna složení školské rady:

nový člen školské rady za obec - Helena Sosnová

nový člen do školské rady za ZŠ - Mgr. Jana Grufíková

8.9. 2014 - Namísto Mgr. Kalousové byl zvolen do školské rady Mgr. Jindřich Hais

3. 3. 2013 - Školská rada byla seznámena s rozpočtem na rok 2014.

Školská rada souhlasí s dodatkem ke školnímu řádu, který reaguje na opakovaný výskyt vší ve škole. Ve školním řádu bude zahrnuto, jak při zjištění vší u dětí mají postupovat rodiče a jaká opatření může provést škola.

V pondělí 18. 11. 2013 se poprvé sešla nově zvolená školská rada, členové byli informováni o náplni práce, fungování a kompetencích školské rady. Byla zvolena předsedkyně Romana Peterková Pašková, místopředseda Jakub Kozlík a zapisovatelka Eva Kalousová, další členové jsou Iva Ondrišová, Pavla Havelcová a Karel Maroušek. Členové si prostudují školní řád a pravidla hodnocení žáků, v blízké době budou projednávat návrh rozpočtu na příští rok. Rodiče i žáci se mohou na všechny členy školské rady obracet s případnými návrhy, nápady a připomínkami k fungování školy.