13 statečných vyrazilo na špičák

Počasí nenaplánujete, nepřemluvíte a už vůbec nezměníte (pokud nejste Krakonoš). Krásné slunečné dny konce roku 2022 předpovídaly krásně roztátý sníh na horách. I o tom bude náš “report” přímo z místa dění – ze Špičáku.

Tam vyrazili naši odvážlivci malým autobusem v čele s panem učitelem Brabcem a panem učitelem Marouškem, který nezahálel a podělil se s námi svým známým humorem o první den plný zážitků, více či méně vtipných, děsivých, ale nebojte, vše nakonec dobře dopadne 🙂

Kde začít? Možná chatou Hanička, kterou má naše výprava celou pro sebe (takže nočním řáděním, které (ruku na srdce) k “lyžáku” patří, nikdo nikoho pohoršovat nebude :)). První plus. Dalším jsou dva ustrašené “proužky” sněhu, které se tu zuby nehty drží, aby nabídly lyžařským kurzům a školám to, proč sem (mnohé z daleka) přijely.

Dále raději citujeme:

“Rozdělili jsme se na Sněženky a Machry a jezdíme z kopce dolů. A dole padáme……pusou do bahna. Takže aby se některé maminky nedivily, že nepoznají své děti, protože to budou hnědé koule.” :))

Na závěr pan učitel Maroušek sdělil, že “je všechno v pohodě, nikdo se nezranil a že jsou děti po Vánocích velice vyspalé…” 🙂 Věříme, že už teď se těšíte na fotogalerii. Ta opravdu stojí za to!

Pokračování příště…