Anglická laboratoř funguje také letos

Také v letošním roce pokračuje kroužek Anglická laboratoř. Ten mohou děti navštěvovat dvakrát týdně. V pondělí a / nebo ve čtvrtek. Stejně jako loni objevují angličtinu v mnoha podobách. Slovy paní učitelky Slavíčkové: “Na kroužku angličtiny se rozhodně nenudíme. :-) Děti postupně objevují nová slovíčka a seznamují se se základy anglického jazyka, a to zábavnou formou. A co už po dvou uplynulých měsících umíme? Umíme se představit, to znamená říci, jak se jmenujeme, kolik nám je let, odkud pocházíme a také to, jak se právě cítíme. Když jsme unavení, čteme si anglické pohádky, například “The little mermaid”, a hrajeme odpočinkové hry. Když jsme naopak plní energie, hrajeme pohybové hry, například “Simon says”, “The stork lost his cap and the colour was…”, schovávačky a další.”

Jak nám to všem jde můžete zhlédnout v galerii i krátkém videjku.