ANGLICKÁ LABORATOŘ VE DRUHÉM POLOLETÍ

Také ve druhém pololetí běží kroužek anglická laboratoř. Přivítali jsme pár nových členů a rychle jsme je zapojili a zasvětili do všech aktivit, kterými se bavíme a zároveň objevujeme angličtinu. V rámci čtvrtečních hodin nás navštěvují také osmáci, kteří nám v roli lektorů s angličtinou pomáhají a kterým zároveň můžeme pomoci i my, pokud nějaké naše hry neznají :-).

Malý náhled na aktivity, které nás provázejí, je nonstop k dispozici na kroužkovém webu: ANGLICKÁ LABORATOŘ. Nacházejí se zde týdenní plány, odkazy na nejrůznější aktivity a také společná galerie, kde sledujeme, jak se posouváme vpřed.

Teď už se všichni umíme zcela jednoduše představit a objevujeme kouzlo rozhovorů, knížek, oboustranných flashcards, společných her se slovíčky, a také interaktivní aplikace, které nás nutí psát, poslouchat a trošku se učit.

Na pár videí ze zimních setkání můžete kouknout zde, další na již zmíněném kroužkovém webu.