Babička Grufíková vyprávěla …

I naši druháčkové se účastnili krásného projektu, kdy žáci měli možnost pozvat do školy své prarodiče, se kterými zavzpomínali na dřívější časy. Babička, která v této třídě “vyprávěla”, byla naše paní učitelka 🙂

“V pátek 30. září jsem nepřišla do třídy jako třídní učitelka svých druháčků, ale jako babička v projektu „Babičko, dědečku, vyprávěj.“ Zavzpomínala jsem na život ve škole i v naší obci před 50 lety, kdy jsem ve školní lavici seděla já. Děti se zájmem poslouchaly, byly zvídavé. Při prohlížení fotografií ze svého archivu a knihy Ze života Cehnic a jejich světáků měly spoustu otázek. Prožili jsme společně trochu jiné, ale příjemné dvě hodiny. Škoda, že se o své vzpomínky nepřišli podělit také prarodiče druháků, které jsme mezi sebe zvali.”

Jana Grufíková