Čarodějnice Bordelína

Šmudli, kudli, brumda, fííí… Tak začínají veškerá kouzla čarodějnice Bordelíny, která právě dovršila 18 let a stěhuje se sama do nového domku v lese.

Právě tyto mladé čarodějnice mají největší kouzelnou moc. Podařilo se zákeřnému čarodějovi Puchonosodorovi a jeho vychytralé sestřenici Řachandě vzít Bordelíně její kouzelnou moc? Našla si Bordelína v lese kamarády? A stala se nakonec Bordelína dobrou čarodějnicí?

Na to vše vám rády odpoví děti z mateřské školy, kteří se na tuhle krásnou písničkovou pohádku jely podívat do Městského kulturního střediska ve Vodňanech.

Zpočátku se děti trošku bály, ale jak už to tak v pohádkách bývá, nakonec vše dobře dopadne. I malé děti přece ví, že nejvzácnější kouzlo je přátelství, radost a láska ❤️😊.