Čarodějnice ve školce

Čarodějnický rej si každá třída v mateřské škole užila po svém.

Ve třídě Ježečků si děti užívaly čarodějnické dopoledne ve třídě. Děti soutěžily, vyráběly kouzelný lektvar a zdobily muffiny. Kdo byl odvážný, hledal ve sklenici překvapení a nakonec děti ochutnaly žížaly namočené v žabím slizu a v hadí krvi.

Děti u Soviček se vydaly na stezku za kouzelným lektvarem. Po cestě se musely pozorně dívat a plnit úkoly. Nakonec byly děti obdarovaný čarodějnickým průkazem a tím se z nich staly čarodějnice a čarodějové.

Děti z Veverek si užily čarodějnické odpoledne společně se svými rodiči. Pro ně byla připravena stezka, kde děti plnily různé úkoly. Poté si děti společně s rodiči vyrobily u vývařovny papírovou čarodějnici a opekly si buřta na ohni. Společné odpoledne se zakončilo spálením vyrobených čarodějnic v ohni.