Cehnický lyžák – DEN 2

Do druhého lyžovacího dne jsme se vlomili bohatou snídaní, vskočili do skibusu v 9:27 a uháněli směr Špičák. První dve jízdy jsme absolvovali na mírné sjezdovce, na které pak zůstali jen úplní začátečníci, ostatní využili upravené modré a červené sjezdovky.
Úplní začátečníci Jenda a Šimon Kulířovi udělali opravdu velký lyžařský skok, mírně zkušenější Gábi a Kristý Věnečková se odvážně pouštěly do úhledných obloučků na modré a červené, zkušenější lyžaři Šimon Fric a David zodpovědně dohlíželi na všechni méně zkušené, a po očku sledovali, aby i Kristý Pleningerů, Karolína a Zuzka sjížděly bezpečně, Adam s Tondou jezdili volné jízdy společně, Martin, Kuba a Jenda Svoboda střídali sjezdovku prudší a dětskou ,v klidu a zodpovědně, zkušení jezdci Honza Zoch a Vašek Prokop dokázali udržet na uzdě svou chuť předvést všechno své lyžařské umění. Domluvené časy dokázali všichni dodržet a i přes ne vždy ideální podmínky dopravní i sněhové jsme spíše optimisticky naloženi :-).
Velmi snadno se všichni nechali přesvědčit též k odpolední procházce do Železné Rudy, v Jednotě nakonec doplnili drobné sladké radůstky. Fajn lyžovací den, pokropený v závěru drobným deštíkem.

Jen ten pořádek v pokojích… 🙂

Miniaturní foto ochutnávka a malá ukázka lyžařského umění Jendy Kulíře po jednom dnu lyžování. Zítra se nám jistě povede nalovit více lyžovacích fotografií.