Cehnický lyžák – Den 3

Třetí den cehnického lyžáku znovu začínáme bohatou snídaní, chůzí na skibus přes už téměř jarní louku a patnáctiminutovou jízdou směr Špičák zcela narvaným autobusem (díky tomu, že v poloprázdném městě jsme se sešli ve stejném hotelu s volyňskou VOŠkou :-)).
Sníh sice pomalu (a někde už i docela rychle) odtává, ale je ho zatím pořád dost na to, abychom mohli jezdit na obou sjezdovkách. Sluníčko vykukuje až kolem jedenácté, ale pak už nás neopouští až do pozdního odpoledne.
Lyžujeme až do 14:45, vracíme se na chatu, aby poté malá část výpravy vyrazila na první malou procházku na louky nad Železnou Rudu, večeříme a vyrážíme na procházku číslo dva, tentokrát směrem dolů do města. Večer je volný, jen dva zájemci přijdou na pozdní večerní matematiku :-). Všichni zatím procházíme lyžákem bez komplikací a těšíme se na čtvrteční celodenní lyžování. Multimediální reportování z Chaty Ořovský není optimální, rychlost internetu nízká, tak alespoň desítka obrázků.