Druhé pololetí s angličtinou míří do finále

Spolu s blížícími se prázdninami se blíží do finále i letošní anglická laboratoř. Užili jsme si společně celý školní rok jak na pondělních, tak na čtvrtečních setkáních. Ve druhém pololetí jsme mimo jiné učinili velký objev – bee bota. Ten nás pak jako doprovodná aktivita provázel skoro na všech hodinách a kromě angličtiny jsme tak poznali i základy jednoduchého programování. Zjistili jsme také, že mluvit před ostatními a jen tak z hlavy není snadné, ale každý to přeci jen zkusil a ví, že na tomhle musíme ještě pořádně zapracovat! Teď máme radost, že už je venku krásně a můžeme některé angličtiny trávit venku, to nás baví, stejně jako rozhovory, hry se slovíčky, s plácačkami i bez.

Těšíme se na pár posledních skoro letních setkání ve skolním roce 2022/2023 i na viděnou v tom novém!