Ekoprogram MŠ

Dne 24. 9. 2019 naši školku navštívil pan Zdeněk Burghauser s Ekoprogramem pro MŠ. Nejednalo se o žádné divadélko, ale o představení s ekologickou tématikou, které bylo plně přizpůsobeno chápání a věku dětí. Děti přijímaly informace převážně zábavnou formou. V tomto programu figurovali živí dravci např. Orel skalní, Raroh velký, Sova pálená – ta nám dokonce i zatančila. Dozvěděli jsme se, že některé druhy sov nemusejí jen houkat, ale že syčí jako hadi. Dále nám byl představen Hýl obecný, který nám krásně zazpíval (byl to ten z pohádky „O Mrazíkovi“ – tam tedy skončil špatně, protože umrzl na berličce právě zmiňovaného Mrazíka). Nakonec přinesl pan Burghauser velkého papouška rodu Ara, se kterým se děti mohly vyfotit – tedy jen ten kdo měl odvahu. Bylo to velmi příjemné, naučné a hlavně zábavné odpoledne. Ještě jednou děkujeme a bude se těšit na další návštěvu tohoto či obdobného programu.