EXKURZE “ZA VĚDOMOSTMI ŽÁKŮ”

V rámci distanční výuky objevujeme se žáky různá prostředí pro výuku. Primárně využíváme Teams, avšak v rámci této platformy snadno odkazujeme na další místa, kde jednotlivé předměty poznáváme, procvičujeme, testujeme nebo jen objevujeme záhady různých webových stránek – online slovníků, třídních webů, informačních zdrojů apod.

Jednou ze zmíněných aplikací je Kahoot – fungující ve webovém rozhraní i v podobě aplikací pro tablety a telefony. Umožňuje zábavné testování, porovnávání vědomostí se spolužáky nebo třeba překonávání sebe samých.

Vyzkoušet si náhodné vědomosti druhého stupně můžete i vy. Pokud chcete zachovat anonymitu, jako NICKNAME uveďte zcela smyšlenou přezdívku.

Kdo by použil aplikaci nebo web: kahoot.it může zadat následující game pin: 001506314

Přejeme příjemnou zábavu 🙂