Floorbalový ČEPS Cup ve Strakonicích

V pátek 1. listopadu se 6 hráčů – žáků 3., 4. a 5. třídy zúčastnilo okresního kola floorbalového turnaje ČEPS Cup ve Strakonicích. Během dopoledne jsme sehráli celkem 5 utkání po 2×7 minutách.

V této sestavě jsme vyrazili především na zkušenou, tým spolu stabilně nehraje ani netrénuje. I když nám opravdu proti ostříleným a rychlým týmům chyběly zkušenosti, statečně jsme bránili I odvážně útočili a s každým dalším zápasem jsme se zlepšovali. Nakonec jsme obsadili turnajové 8. místo. Na prvních poturnajových “tělácích” se ukazuje, že kromě zkušeností turnaj žákům přinesl čerstvou chuť floorbalu se věnovat.

Floorbalový ČEPS Cup ve StrakonicíchFloorbalový ČEPS Cup ve StrakonicíchFloorbalový ČEPS Cup ve Strakonicích