Indiánská stezka za pokladem a přespávání ve školce

V pátek 16.6. si naši předškoláci užili krásné indiánské odpoledne, které jim připravily paní učitelky za pomocí starších žáků ze základní školy.

V 15:00 se předškoláci vydali za hledáním indiánského pokladu. Poklad ukrývaly kmeny indiánů a my jsme nejprve museli všechny indiánské kmeny navštívit a splnit úkoly, které nám udělí.
Po splnění úkolu jsme dostali nápovědu, kam se máme vydat dál.
Indiánský poklad se nám podařilo najít a hned jsme si ho spravedlivě rozdělili.
Indiáni měli na posledním stanovišti připravený oheň, tak jsme si společně opekli buřta.

Když jsme se vrátili zpátky do školky, začla ta pravá párty. Děti se převlékly do pyžam, nachystalo se občerstvení a pustila se hudba. Děti tančily, jedly a dováděly. V noci si děti vzaly baterky a vydali jsme se na noční obhlídku kolem naší školky. Pak už jsme jen zalehli do spacáků a spali až do rána 😊