Jeden z tipů na prázdninový výlet

To je rychlost! Červenec je za námi a my dneškem vstupujeme do 2. poloviny prázdnin. Věříme, že si je užíváte podle svých představ. Ať už doma, v různých koutech Česka nebo na různýh kontinentech 🙂

Máme pro Vás tip na jeden krásný výlet, který podnikli žáci 6. – 8. třídy na konci školního roku. Možná už někdo podle fotek poznal, kam Vás chceme poslat… Ano, na jednu z nejvýznamnějších památek české historie a také “stojící vzpomínku” na našeho největšího panovníka Karla IV.  – na KARLŠTEJN! 

K hradu vede klidná cesta lesem, kterou si můžete zpříjemnit prozpěvováním písní z muzikálu “Noc na Karlštejně” 🙂 A pokud chcete jít “najisto”, podívejte si raději dopředu na otevírací dobu a zároveň na nabídku okruhů, kterou najdete na stránkách: https://www.hrad-karlstejn.cz/