Kapka adrenalinu pro osmáky

Hledali jsme akční výlet a zdá se, že jsme našli. Osmá třída vyrazila do sušického Offparku na břehu Otavy. Zatímco jedna skupinka vyrazila na přibližně hodinový sjezd z nedaleké rozhledny Svatobor na terénních koloběžkách, druhá se zajistila karabinami a vyrazila vzhůru na několik lanových překážek. Zkoumali jsme jejich různé obtížnosti i vlastní možnosti, někteří prolétli parkem dvakrát dokola, jiní rozvážně (i s větami „už nikdy“) překonávali metr po metru, centimetr po centimetru. Nicméně všichni jsme zdárně doputovali až ke třem závěrečným lanovkám a záchranná lana ani žebříky nemusely být použity. Pochvala od instruktorů za úspěšnost a šikovnost celé skupiny nás neminula a po společné bleskové fotce jsme vyrazili zpět do Cehnic, avšak další neobjevené disciplíny tam na nás čekají, tak třeba někdy příště.

Načerpané zážitky a zkušenosti brzy využijeme v rámci přípravy dopoledního projektového dne se třeťáky naší ZŠ a slibujeme, že překážky přichystáme více při zemi :-).