Krásné a vysmáté velikonoce přejeme!

Také máte rádi jaro? My moc! Dlouho jsme se těšili nejen na sluníčko, ale hlavně na legraci spojenou s tradičními jarními dílnami a s přípravami na našeho “velikonočního zajíčka”.

Tak jako při vánočních dílnách na nás dýchala zima a přicházející Štědrý den, tak při jarních dílnách se k nám konečně vrátilo sluníčko, šťavnatě zelená tráva, pupeny a různě barevné kvítky, které byly vyrobeny z rozličných materiálů. Celou školu provoněla skvělá jarní nálada a ta pokračovala i při “přehlídce” všech děl v úterý 4. dubna (ano, jednalo se o “jarní prodejní výstavu”). Kdo se nestihl na Velikonoce nachystat včas, mohl si v prvním patře ZŠ dokoupit vše na výzdobu oken, dveří ale i svátečních stolů.

Tím ale naše přípravy na jarní svátky neskončily. Osmáci měli za úkol zorganizovat dopoledne plné her a překvapení pro MŠ a první tři třídy ZŠ. A že si to všichni užili!

 

Ať i Vy máte krásné, pohodové a vysmáté Velikonoce!