MŠ – oznámení a plánované akce

Vážení rodiče, dovolujeme si Vás souhrnně informovat o následujících skutečnostech a akcích MŠ: Školka mimo provoz o podzimích prázdninách + beseda o školní zralosti + screeningové vyšetření očí + výlet Hvězdárna ČB

 

Školka mimo provoz o podzimních prázdninách

Vážení rodiče, oznamujeme vám, že naše mateřská škola Cehnice bude o podzimních prázdninách – ve dnech 29. 10. – 30. 10. 2019 – uzavřena z důvodu nenaplněné kapacity 12 dětí. Děkujeme za pochopení.

Beseda o školní zralosti

Beseda o školní zralosti před zápisem do 1. třídy. Zveme rodiče našich dětí předškolků na besedu s paní psycholožkou Mgr. Petrou Vávrů, která nás navštíví ve čtvrtek 14. listopadu v 15.00 hodin (2. třída = Koťata).

Screeningové vyšetření očí – MŠ 1, 2

Vážení rodiče, preventivní screeningové vyšetření zraku vašich dětí, bude probíhat 8. 11. 2019 od 8:30 hod. v ložnici MŠ 1.

Výlet-Hvězdárna České Budějovice, MŠ 1, 2

Dne 1. 11. 2019 (pátek) máme naplánovaný výlet do Českých Budějovic, MŠ 1 = Vesmír pro mrňata s živým komentářem a MŠ 2 = Objekty noční i denní oblohy, délka obou programů 50 min. od 9:15 do 10:05 hod. Sraz ve školce cca v 7:30 hod. Cena: vstupné 20,-Kč + autobus – vše bude zaúčtováno v on-line pokladně.