Naši školu provoněly hnětynky

Havelské posvícení jsme i letos oslavili tradiční výstavou hnětynek, na které se zároveň vybíraly ty nejpovedenější “kousky”. A že jich letos bylo!  Všichni soutěžící si dali opravdu záležet a nebylo lehké vybrat ty “nej”. Nakonec žáci přeci jen hlasováním svých favoritů zvolili vítěze.

3 nejkrásnější hnětynky za MŠ vytvořily:
1. Zuzanka Kroupová
2. Karolínka Špatná
3. Lucinka Kolářová

Cenu za svoji hnětynku si na 1. stupni odnesli:
1. Honza Kroupa
2. Kája Havelec
3. Míša Frčka

Na 2. stupni vytvořili nejkrásnější hnětynky:
1. David Havelec
2. Jana Kočová
3. Kája Frčka

Vyhlašování vítězů proběhlo ve škole za přítomnosti všech žáků a učitelů. Atmosféra byla nádherná! Kouzelný byl i pohled na žáčky nejnižších ročníků, kteří se s velkou chutí na hnětynky posléze vrhli 🙂

Závěrem bychom chtěli PODĚKOVAT za sponzorský dar – krásné dřevěné přívěsky – panu Michalovi Frčkovi a všem organizátorkám této akce.