Velikonoční zajíček

Za cehnickými dětmi opět zavítal velikonoční zajíček! V polovině dubna se sluníčkem nad hlavou se sešli žáci všech tří mateřských škol a prvních tří tříd základní školy, aby si společně užili velikonočně laděné aktivity. Ty si pro ně připravilo SRPŠ ve spolupráci s osmáky ze základní školy.

Celou dobu pobíhal zajíček mezi jednotlivými stanovišti, na kterých si děti mohly vyzkoušet skákání v pytli, malování na kamínky, motání zajíčka, nošení vajíček na lžíci a další. Společně i samostatně se pak mohli vyfotit ve fotokoutku, kam průběžně zavítaly všechny třídy.

Dvě shrnující videa a pár snímků si můžete prohlédnout zde, více snímků pak průběžně najdete v galeriích jednotlivých tříd MŠ tradičně na webu školy.