Páťáci si vytvořili svůj 3D podpis

Páťáci si při výtvarné výchově vytvořili svůj trojrozměrný podpis. Pokud myslíte na 3D tiskárnu, tak na ni zase zapomeňte. Z papíru vystřižená písmena si žáci doplnili koláží nebo kresbičkou, pak svou skupinku písmen postavili a vytvořili z nich trojrozměrný objekt. Zároveň je to rébus pro ostatní. Uhodnete, kdo z páťáků se skrývá v jednotlivých objektech?

Páťáci si vytvořili svůj 3D podpis

Páťáci si vytvořili svůj 3D podpisPáťáci si vytvořili svůj 3D podpisPáťáci si vytvořili svůj 3D podpisPáťáci si vytvořili svůj 3D podpisPáťáci si vytvořili svůj 3D podpisPáťáci si vytvořili svůj 3D podpisPáťáci si vytvořili svůj 3D podpisPáťáci si vytvořili svůj 3D podpisPáťáci si vytvořili svůj 3D podpisPáťáci si vytvořili svůj 3D podpisPáťáci si vytvořili svůj 3D podpis