…po roce Vánoce, Vánoce přicházejí

 

…zpívejme přátelé! Dnes se v naší škole nejen zpívalo, povídalo, smálo, ale hlavně tvořilo!

Žáci od 1. do 9. třídy vyráběli nádherné svícny různých tvarů a velikostí, přání, roztomilé andělíčky, vločky, sněhuláky atd. Používal se různý materiál. Ať už tradiční chvojí, které třídy provonělo, tak i kůra, větve, ořechy, papír, skleněné nádoby, polystyren, a dokonce i ruličky od toaletního papíru 🙂 Škola se proměnila ve “vánoční dílnu” naplněnou až po okraj úžasnou a veselou náladou. Byla radost procházet se třídami a obdivovat krásná dílka našich dětí (ve spolupráci s paní učitelkami a asistentkami) a sledovat jejich šikovné ruce, jak vytváří andílky z vlny, papírové hvězdy, stojan na svíčky z kůry a chvojí… Máte se na co těšit!

V neděli 27. 11. 2022 od 16:30 můžete přijít obdivovat (a samozřejmě i zakoupit 🙂 ) výrobky našich dětí z MŠ i ZŠ na slavnostní zahájení adventu do areálu Devět králů. Čeká vás nejen rozsvícení vánočního osvětlení, ale i vystoupení pěveckého sboru Zpěváčci a Kraselovačky. Občerstvení zajišťuje SRPŠ.

Dnes tvořili nejen naši žáci, ale i naše paní asistentky Olča a Vlasta, a že si to užívaly! “Dámy, děkujeme za vyzdobený vchod školy a kouzelné andělíčky!” Ty budete moci obdivovat i vy na prostranství mezi budovami ZŠ a MŠ. Velké poděkování patří určitě i našemu panu školníkovi Kájovi Brousilovi. Ten si dopoledne zahrál na kaskadéra a nainstaloval nad vchodem do školy jesličky.

Hned se budeme do školy těšit více, že? 🙂