Poslední zvonění a dopoledne plné medailí a pochval

Den plný smíchu, radostné nálady, pokřikování, tančení, malování na obličej, ruce, nohy…poslední zvonění jak má být 🙂 29. 6. 2023 se s námi rozloučili letošní deváťáci: Milan, Janča B., Šimon, Anet, Janča K., Saša, Terka, Verča, Pavel, Lukáš, Kiki, Ondra, Jarda, Míla, Jirka, Dan, Martin a Honza.

Mají za sebou roky plné změn, ale i legrace a spousty fajn zážitků. V průběhu prázdnin si zavzpomínáme na hodiny, ve kterých vytvářeli sushi nebo si vyzkoušeli roli moderátorů 🙂 

Při předávání vysvědčení dostali krásné dárky a mezi nimi také “zlatý klíč” s větou “Never give up!”, kterým si symbolicky “uzamkli” 9 let na základní škole, ale hlavně s ním 4. 9. 2023 otevřou novou životní kapitolu. 

 

Předposlední školní den byl věnovaný také oceněným – ať už za sběr pomerančové kůry, nebo např. za projektové dny “Dokaž, že umíš” a “Netradiční sporty”. Někteří žáci navíc dostali od paní ředitelky “veřejnou” pochvalu 🙂

 

Bylo to nádherné dopoledne plné sluníčka a všem přejeme, ať je takových dnů v průběhu prázdnin co nejvíce!