Předškoláci a osmáci objevovali kouzlo spolupráce

Začátkem října se znovu sešli žáci osmé třídy s dětmi MŠ3. Věnovali se například anglickým hrám, zkoušeli interaktivní cvičení na tabletech a objevovali kouzlo ozobotů, malých robůtků jezdících podle barevných kódů.

Někteří odvážlivci dokonce poskytli rozhovor Šimonovi, zakladateli žákovského rádia, a tak si (nejen) jejich odpovědi můžete poslechnout v přiloženém audio souboru.

Děkujeme osmákům za důslednou přípravu, předškolákům za chuť, energii a nadšení a moc se těšíme na další plánovanou spolupráci, ta nás totiž náramně baví, učí vzájemné komunikaci, zodpovědnosti i respektu.

Petra Němečková (ZŠ)

Z programu, který si pro nás děti z 8. třídy připravily, byli naši školkáčci více než nadšení. Největší úspěch měli OZOBOTI a přetahování lana.

Děti se seznámily s novými technologiemi zábavnou formou, procvičily základní anglická slovíčka a pohybově se vyřádily na několika stanovištích na hřišti.

I přesto, jaký mezi sebou mají děti věkový rozdíl, bylo vidět nadšení na obou stranách a jejich tváře zdobily úsměvy od ucha k uchu.

Děkujeme moc za úžasně strávené dopoledne. Připravíme si i my něco pro vás!

Veronika Nováková (MŠ)