Přivezli jsme pohár

 

Ve čtvrtek 27. 4. jsme se zúčastnili “Dopravní soutěže mladých cyklistů 2023”. Družstvo ve složení Zuzka, Gábi, David a Vašek dokázali, že “co se jednou naučíš a chceš, stačí jen trochu oprášit a jedeš” 😊

Letos jsme před soutěží neměli příliš mnoho možností na přípravu, protože nám počasí opravdu nepřálo. Využili jsme ale každé chvilky, kdy nepršelo, a vyplatilo se nám to!

Nervozita vládla cestou na soutěž, během ní, ale i při samotném vyhlašování výsledků… O to větší radost jsme měli, když jsme zaslechli jméno naší školy na 1. místě!

Žáci opět předvedli výborné výkony. Jak v jízdě zručnosti, tak i v jízdě podle pravidel na dopravním hřišti, kde je bedlivě sledovali páni policisté a zapisovali každou jejich chybičku. Dále zvládli teoretické testy a ukázali, že jsou schopni poskytnout i správnou první pomoc při dopravní nehodě.

Zaslouženě postupují do krajského kola, které se uskuteční 7. 6. v Českých Budějovicích.

***

Zuzce, Gábi, Davidovi a Vaškovi blahopřejeme a už teď jim držíme pěsti na 7. června!