SEDM MĚSÍCŮ SPOLEČNÉ ANGLIČTINY

Potká se prvňák, páťák a osmák a prvňák se zvědavě ptá: “How are you?” Na to naštěstí osmák odpovědět umí :-).

Už sedm měsíců se pravidelně setkáváme na kroužku angličtiny se žáky skoro všech tříd základky. Spolupráce nám velmi dobře funguje a nezáleží na tom, do jaké třídy věkově patříme.

Tentokrát můžete nahlédnout na sestřih dalších aktivit, které nás zaměstnávají – oblíbená hra Simon says, stále přítomné rozhovory, individuální studijní kartičky z platformy Study Stack a společné z platformy Memrise, tištěné kartičky flashcards, čtení knížek a mnoho slovíčkových her, z nichž některé si žáci vymysleli zcela sami. 

Jelikož jsme stále se rozrůstající skupinka, od příštího týdne nás bude doplňovat též paní asistentka Slavíčková, které je angličtina velmi blízká, a budeme tak moci pracovat ještě o kousek intenzivněji.