Školka jela na výlet do Záchranné stanice živočichů Makov

V pátek 9.6. jsme pro děti z mateřské školy zorganizovali krásný výlet do Záchranné stanice živočichů Makov, kde si každým rokem adoptujeme jedno zvíře. V 7:30 jsme nasedli do autobusu a rozjeli jsme se směrem Nová Ves. I přes dopravní komplikace v obci jsme se dostali po krátké procházce až do záchranné stanice živočichů. 

Vzhledem k velkému počtu jsme se rozdělili na dvě skupiny. Prohlédli jsme si všechny voliéry a dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací o zvířatech, které se právě v záchranné stanici nachází. Děti si mohly na ruce podržet poštolku a na závěr si koupit magnetky se zvířátky.

Před odjezdem nám bylo velkým potěšením předat peníze, které jsme vybrali od rodičů díky prodejním výstavám pořádaných ve školce na Vánoce a na Velikonoce. Pan hajný nám na oplátku předal certifikát a naše mateřská škola má na příští rok adoptovanou vydru říční jménem Matýsek.