Školní ples deváťáků

V pátek 6. 5. 2022, po covidové pauze a několika změnách termínů, jsme se společně potkali na plese deťáváků. Pro Lauru Stanislavovou, Sváťu Tetourovou, Honzu Reindla, Katku Štolbovou, Denisu Filipovou, Tondu Šindeláře, Karolínu Havelcovou, Verču Hubáčkovou, Adama Miklase (ale i pro nepřítomného Jirku Kesla) byl tento podvečer jednou ze slavnostních teček za jejich devíti lety v cehnické základní škole.

V cehnickém kuturáku v 17:00 tuto deváťáky napjatě a nervózně připravovanou a očekávanou událost odstartovala vodňanská kapela “Nic moc”. Následovalo taneční vystoupení žáků z 1. stupně základní školy. V půl šesté za mohutného potlesku dokráčela každá deváťačka a každý deváťák pro svou šerpu a růži, poplakali jsme u vzpomínkového videa, krátce se děkovalo učitelům, za létajících konfet proběhlo stužkování třídní učitelky Veroniky Vondrákové.

Gymnastky ze Strakonic, včetně Karolíny Havelcové, ovládly prostor po šesté hodině a v půl sedmé jsme si užili sedm velmi tvůrčích a svižných minut třídního videa ve stylu “řekni to písní”. 

Kapela Nic moc po několika přídavcích vyklidila pódium a ke slovu se dostal DJ Basslicker, aby po zbytek večera hrál skladby dle nálady i na přání. Na své si přišli též majitelé lístků tradiční tomboly.

Poděkování za organizaci patří především organizačnímu týmu z řad SRPŠ, účinkujícím, vystupujícím i všem hostům, kteří deváťákům vytvořili báječnou kulisu na jejich cestě do další životní etapy.

Dost řečí, nakoukněte do obrázků a videí.