TABLETY PRO ZŠ CEHNICE OD DURA AUTOMOTIVE CZ

Závěr kalendářního roku 2020, stejně tak jako mnoho předcházejících měsíců roku cehnická základní škola funguje v režimu plně distanční, plně prezenční, či rotační výuky. I když je to pro žáky, rodiče, pedagogy i všechny další zaměstnance školy velmi náročné období, snažíme se jej stále vnímat jaké příležitost. Dokázali jsme systematicky nastavit distanční výuku, na maximum využíváme digitální technologie, snažíme se každý týden o kousek posunout.

V posledním předvánočním týdnu jsme dostali fantastický dárek. V pátek 18. prosince 2020 se za námi ve škole zastavili zástupci firmy Dura Automotive CZ.

Ředitel firmy Ing. Lubomír Věneček se svými kolegy přivezl sadu 15 nových dotykových tabletů, které v rámci politiky firemní odpovědnosti věnuje Dura Automotive CZ vybraným školám s cílem podpořit digitalizaci vzdělávání v regionu.

Během následného předvánočního popovídání u čaje a téměř domácího závinu ze školní vývařovny jsme krátce probrali nejen současné složité období, ale také naše plány do dalších měsíců a způsob využití získaných tabletů.

V první vlně epidemie v minulém školním roce jsme od této firmy již darem získali dezinfekci a dávkovače do všech prostorů školy a tímto začala velmi příjemná spolupráce.

Velmi si jako škola ceníme toho, že jsme tyto sponzorské dary  mohli získat, a že v regionu existují subjekty jako Dura Automotive CZ, v jejichž vizi odpovědnosti firmy je místo i pro podporu základních škol.

Děkujeme!

Mgr. Zuzana Drančáková
ředitelka školy