Uspávání broučků

“Malý broučku, zavři očka, z nebe padá první vločka. Zahrabej se do listí, to ti život zajistí!”

Zvířátka se chystají k zimnímu spánku a není tomu jinak ani u malých broučků. Proto si paní učitelky připravily pro děti a jejich rodiče společné odpoledne na téma uspávání broučků.

Ve 3 hodiny odpoledne si děti vzaly do ruky svoje vyrobené lucerničky a společně se svými rodiči si prošly broučkovou stezku s úkoly. Po splnění všech úkolů se vrátily zpátky ke školce, kde si každé dítě našlo v trávě broučka a uložily ho do domečku z listí k zimnímu spánku. U rozdělaného ohně jsme si společně opékali buřty.

Děkujeme všem rodičům, že i za nepříznivého počasí s námi strávili krásné odpoledne a těšíme se na další společnou akci!