Úspěch mladých cyklistů ve Strakonicích

Ve čtvrtek 28. 4. se ve Strakonicích po dvouleté covidové pauze uskutečnilo okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Naši školu reprezentovala dvě družstva.
Mladší kategorie: Barbora Havelcová, Rozálie Sámelová, Jan Svoboda a Jan Kulíř.
Straší kategorie: Zuzana Vokáčová, Gabriela Soukupová, David Havelec a Václav Prokop.
Žáci zde předvedli své znalosti pravidel silničního provozu, první pomoci, dále výborně zvládli jízdu zručnosti a jízdu na dopravním hřišti pod dozorem policistů, kteří bedlivě sledovali, zda neudělají nějaký dopravní přestupek.
Všechny žáky chválím, poctivě se na soutěž připravovali a výborně reprezentovali naši školu a pokračují v tradici, která není zadarmo…..
Blahopřeji Janu Svobodovi, Davidovi a Barče Havelců, kteří ve svých kategoriích byli v jednotlivcích absolutně nejlepší.

Šárka Koštelová