Užíváme si výletování o 106!

A to na prvním i na druhém stupni. Takže se můžete těšit na spoustu příspěvků z různých cest, procházek i výletů, které jsme absolvovali a absolvovat ještě budeme – pěšky, na kole, vlakem i autobusem.

1. – 3. třída se podívala do Prachatic a na Šumavu:

“EC Dřípatka

V rámci pondělního školního výletu první a druhé třídy jsme navštívili království lesních her v Prachaticích. Nejen program, který pro nás měli připravený, byl pěkný, ale pro děti byly největším zážitkem atrakce a prolézačky, které jsou v tomto areálu velice pěkně udělány.
Všichni odjížděli s úsměvem na tváři. 
Srní a Čeňkova pila
V rámci výletu druhé a třetí třídy jsme vyrazili na Šumavu za vlky. Měli jsme štěstí a i jsme je zahlédli. A díky dalekohledům i poměrně z blízka. Poté jsme přejeli na Čeňkovu pilu a šli se podívat na soutok Křemenné a Vydry. Počasí bylo krásné a výlet se vydařil!”
A. Baníková”