VŠECHNY CESTY VEDOU DO JUMP ARENY

Jednoho prosluněného dopoledne jsme s osmáky vyrazili směr Plzeň. V plánu byla Jump arena, neboť to, že sportovně zaměřené výlety nám sedí, jsme zjistili již posledně v sušickém Offparku. Vzhledem k drobným navigačním omylům jsme sice nachodili po Plzni o několik kilometrů navíc, ale odměnou nám byla zcela volná arena. Vyzkoušeli jsme během dvouhodinového volného programu vše, co se dalo – vybíjenou, basket, gymnastické prvy, překážkové dráhy, wipe-out a nechali si poradit též při pokusech o nějaké skokanské triky. Jak ladně to vypadá, od profíka a od několika talentovaných členů naší výpravy.  

Cestou na vlak, který již naštěstí nebyl na druhém konci města jsme stihli tolik oblíbený “Mekáč” a pak už jen zcela znaveni (někteří) odpočítávali zastávky domů. TĚŠÍME SE NA DRUHÉ KOLO!