Zahájení školního roku 2020-21

V úterý 1. září začíná školní rok 2020 – 21. V následujícím textu naleznete několik důležitých informací k organizaci 1. školního týdne, vše také s ohledem na aktuální hygienická opatření.

ÚTERÝ 1. ZÁŘÍ

• ranní družina NENÍ zajištěna
  • v 7:35 zahájí všichni žáci se svými třídními učiteli školní rok ve svých třídách
  • rodiče prvňáčků mohou doprovodit své děti do třídy, zvažte prosím užití roušek
  • v 8:00 se všichni přesunou k Infocentru ke společnému zahájení školního roku
  • pokud počasí dovolí, plánujeme venkovní zahájení. Nezapomeňte deštník a případně i roušku.
  • 1. den bude ukončen do 9:00- obědy budou vydávány od 9:15

STŘEDA 2. ZÁŘÍ

• celý den nejde elektrický proud
  • ranní družina je zajištěna
  • výuka bude probíhat od 7:35 dle organizačních pokynů třídních učitelů
  • obědy formou studené svačiny
  • odpolední vyučování NENÍ zrušeno (TV dívky 2. stupeň)

ČTVRTEK 3. ZÁŘÍ

• ranní družina zajištěna
  • dopolední výuka probíhá dle rozvrhu
  • odpolední vyučování je ZRUŠENO!

PÁTEK 4. ZÁŘÍ

• výuka dle rozvrhu v plném rozsahu
  • fungování družin zajištěno

Pokud budete potřebovat více informací, kontaktujte prosím individuálně třídní učitele.

O jakýchkoliv změnách i aktuální situaci vás budeme informovat přes Žákovskou knížku, prostřednictvím webových stránek, případně vás budou třídní učitelé kontaktovat telefonicky.